| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| тип на крушката | R5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | BA 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| цвят | жълт |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| цвят | жълт |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| цвят | жълт |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| цвят | жълт |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |