| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| номинална мощност | 5 W |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| номинална мощност | 5 W |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| цвят | кристален |
| тип на крушката | W5W |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | R5W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21/5 W |
| тип на крушката | P21/5W |
| изпълнение на фасунката | BAY15d |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ламподържач (фасунка) |
| цвят | жълт |
| страна на монтаж | ляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| цвят на стъкло на светлините | прозрачен |
| страна на монтаж | ляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| цвят на стъкло на светлините | прозрачен |
| страна на монтаж | дясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лампа с подгр. жичка |
| цвят на стъкло на светлините | прозрачен |