| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 10 W |
| тип на крушката | R10W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21/5 W |
| тип на крушката | P21/5W |
| изпълнение на фасунката | BAY15d |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 5 W |
| тип на крушката | W5W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5d |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |
| страна на монтаж | отпред |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 21 W |
| тип на крушката | P21W |
| изпълнение на фасунката | BA15s |