| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | W5W |
| номинална мощност | 5 W |
| изпълнение на фасунката | W2,1x9,5 d |
| електронапрежение | 12 V |
| цвят | жълт |
| тип на крушката | PY21W |
| номинална мощност | 21 W |
| изпълнение на фасунката | BAU 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | PY21W |
| номинална мощност | 21 W |
| електронапрежение | 12 V |
| цвят | жълт |
| изпълнение на фасунката | BAU 15 s |
| цвят | жълт |
| тип на крушката | PY21W |
| номинална мощност | 21 W |
| изпълнение на фасунката | BAU 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| цвят | жълт |
| тип на крушката | PY21W |
| номинална мощност | 21 W |
| изпълнение на фасунката | BAU 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| цвят | жълт |
| тип на крушката | PY21W |
| номинална мощност | 21 W |
| изпълнение на фасунката | BAU 15 s |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| страна на монтаж | външно огледало |
| цвят на мигачите | жълт |
| цвят на мигача | кристален |
| тегло | 0,081 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на светлините | LED (светодиоди) |
| страна на монтаж | външно огледало |
| цвят на мигачите | жълт |
| цвят на мигача | кристален |
| тегло | 0,081 kg |
| качество | OEM |
| качество | ORIGINAL |