| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| електронапрежение | 12 V |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на крушката | T4W |
| номинална мощност | 4 W |
| изпълнение на фасунката | BA 9 s |
| електронапрежение | 12 V |
| контролен знак за преглед | ECE-R 37 |
| цвят | бял |
| цвят | сив като дим |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| цвят | сив като дим |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държател на крушката (фасунка) |
| цвят | бял |