комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C11086ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| дължина | 142 mm |
| височина | 58,7 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5001123
|
|
ATE 13046057522
|
|
BOSCH 0986494244
|
|
DELPHI LP2031
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16738
46.35 €
-20%
37.08 €
|
|
FERODO FDB4051
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3601098
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
JAPANPARTS PA123AF
|
|
LPR 05P1314
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
NK 222269
|
|
REMSA 131800
|
|
TEXTAR 2463201
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
TEXTAR 2463217004
|
|
TRW GDB3467
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
NISSAN D1060JD00A
|
|
NISSAN D1060JD00A
|
|
NISSAN D1060JD00J
|
|
NISSAN D1060JE00A
|
|
NISSAN D1080JE00A
|
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 117 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 114 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 106 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 173 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 141 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 169 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 103 коня | дизел |
| Suzuki KIZASHI (FR) | 178 коня | бензин |
| Suzuki KIZASHI (FR) | 178 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI (J11, J11_) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI (J11, J11_) | 131 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI (J11, J11_) | 131 коня | дизел |
