комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C12088ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 78 mm |
| дължина | 119,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5002268
|
|
ATE 13046057462
|
|
BLUE PRINT ADT34265AF
|
|
BOSCH 0986424640
|
|
DELPHI LP1308
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
FERODO FDB1456
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602097
38.6 €
-20%
30.88 €
|
|
IPS Parts IBD1268
|
|
JAPANPARTS PA268AF
|
|
LPR 05P1050
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
NIPPARTS J3602097
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
TEXTAR 2352402
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TEXTAR 2352417705
|
|
TRW GDB3197
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
LEXUS 0446560230
|
|
TOYOTA 0446560120
|
|
TOYOTA 0446560140
|
|
TOYOTA 0446560150
|
|
TOYOTA 0446560151
|
|
TOYOTA 0446560160
|
|
TOYOTA 0446560170
|
|
TOYOTA 0446560190
|
|
TOYOTA 0446560220
|
|
TOYOTA 0446560230
|
|
TOYOTA 0446560240
|
|
TOYOTA 0446560250
|
|
TOYOTA 446560150
|
|
TOYOTA 446560160
|
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 235 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 204 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 131 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 238 коня | бензин |
| Lexus LX (UZJ100) | 235 коня | бензин |
