комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2352402 |
| ширина | 119,5 mm |
| височина | 78 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23524 |
| спирачна система | Sumitomo |
| технически информационен номер | 23524 177 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82511500 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23524
|
|
TEXTAR 2352417705
|
|
TEXTAR 23525
|
|
TEXTAR 7639D772
|
|
A.B.S. 37231
|
|
AKEBONO ACT772
|
|
AKEBONO AN498WK
|
|
AKEBONO ISD772
|
|
APEC braking PAD1076
|
|
ATE 13046057462
|
|
ATE 605746
|
|
AUGROS 55670327
|
|
BENDIX 572528B
|
|
BENDIX-AU DB1365
|
|
BLUE PRINT ADT342117
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
BOSCH 0986424640
|
|
BOSCH BP357
|
|
BREMBO P83048
|
|
COMLINE ADB3831
|
|
COMLINE CBP3831
|
|
DELPHI LP1308
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
FERODO FDB1456
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
GIRLING 6131979
|
|
HELLA PAGID 355009371
|
|
HELLA PAGID 355024081
|
|
HELLA PAGID 8DB355009371
|
|
HELLA PAGID 8DB355024081
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602055
36.85 €
-20%
29.48 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602097
38.6 €
-20%
30.88 €
|
|
ICER 181723
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
INTIMA MD2177M
|
|
JAPANPARTS JPA268AF
|
|
JURID 572528J
|
|
KBP BP9040
|
|
LPR 05P1050
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201241
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161135
|
|
MAGNETI MARELLI T1241MM
|
|
MGA 503
|
|
MINTEX MDB1906
|
|
MINTEX MDB81906
|
|
NIPPARTS J3602097
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
NISSHINBO NP1018
|
|
NISSHINBO PF1411
|
|
NK 224548
|
|
OPTIMAL 10334
|
|
PAGID T1241
|
|
QUINTON HAZELL 7109
|
|
QUINTON HAZELL BP1194
|
|
REMSA 070704
|
|
REMSA 70704
|
|
RHIAG 73525
|
|
ROADHOUSE 270704
|
|
TEXTAR 2352407
|
|
TEXTAR 2352408
|
|
TEXTAR TX0582
|
|
TRISCAN 811013048
|
|
TRW GDB3197
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TRW GDB3280
|
|
VALEO 598535
|
|
WAGNER WBP23524A
39.69 €
-0%
39.69 €
|
|
LEXUS 0446560230
|
|
TOYOTA 0446560120
|
|
TOYOTA 0446560140
|
|
TOYOTA 0446560150
|
|
TOYOTA 0446560151
|
|
TOYOTA 0446560160
|
|
TOYOTA 0446560170
|
|
TOYOTA 0446560190
|
|
TOYOTA 0446560220
|
|
TOYOTA 0446560240
|
|
TOYOTA 0446560250
|
|
TOYOTA 0446560340
|
|
TOYOTA 04465YZZCM
|
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 235 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 204 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 100 (FZJ1_, UZJ1_) | 238 коня | бензин |
| Lexus LX (UZJ100) | 235 коня | бензин |
