комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C12104ABE |
| страна на монтаж | предна ос |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 58,5 mm |
| дължина | 131,5 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046057432
|
|
BLUE PRINT ADT342130
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
BOSCH 0986494363
|
|
DELPHI LP1738
34.39 €
-20%
27.51 €
|
|
FERODO FDB1620
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602099
40.41 €
-20%
32.33 €
|
|
JAPANPARTS PA218AF
|
|
LPR 05P1361
|
|
NIPPARTS J3602099
33.02 €
-20%
26.41 €
|
|
TEXTAR 2392817004
|
|
TEXTAR 2392801
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
TRW GDB3314
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
TOYOTA 0446533240
|
|
TOYOTA 0446533250
|
|
TOYOTA 0446533260
|
|
TOYOTA 446533260
|
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 152 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 186 коня | бензин |
| Lexus IS III (GSE3_, AVE3_) | 208 коня | бензин |
