комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2392801 |
| ширина | 131,6 mm |
| височина | 58,3 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| WVAномер | 23928 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 23928 170 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82515100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23928
|
|
TEXTAR 2392817004
|
|
TEXTAR 7787D908
|
|
A.B.S. 37356
|
|
AKEBONO ACT908
|
|
AKEBONO AN671K
|
|
APEC braking PAD1290
|
|
ATE 13046057432
|
|
ATE 605743
|
|
AUGROS 55416549
|
|
BENDIX 572553B
|
|
BENDIX-AU DB1462
|
|
BLUE PRINT ADT342130
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
BOSCH 0986494363
|
|
BOSCH 0986494418
|
|
BREMBO P83062
|
|
CIFAM 8227510
|
|
COMLINE ADB01199
45.74 €
-20%
36.59 €
|
|
DELPHI LP1738
34.39 €
-20%
27.51 €
|
|
E.T.F. 121126
|
|
FERODO FDB1620
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
fri.tech. 7670
|
|
FTE BL1921A1
|
|
GALFER B1G12052422
|
|
GIRLING 6133149
|
|
HELLA PAGID 355010431
|
|
HELLA PAGID 8DB355010431
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602099
40.41 €
-20%
32.33 €
|
|
ICER 181689
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
INTIMA MD2222
|
|
JURID 572553J
|
|
KBP BP9071
|
|
MAGNETI MARELLI T1359MM
|
|
METELLI 2207510
|
|
MINTEX MDB2263
|
|
NISSHINBO NP1017
|
|
NISSHINBO PF1479
|
|
NK 224568
|
|
OPTIMAL 12253
|
|
PAGID T1359
|
|
QUINTON HAZELL BP1373
|
|
REMSA 088400
|
|
REMSA 88400
|
|
ROADHOUSE 288400
|
|
SCT Germany SP275
|
|
TEXTAR TX0680
|
|
TRUSTING 7670
|
|
TRW GDB3314
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VALEO 598862
|
|
TOYOTA 0446506030
|
|
TOYOTA 0446530340
|
|
TOYOTA 0446533240
|
|
TOYOTA 0446533246
|
|
TOYOTA 0446533250
|
|
TOYOTA 0446533260
|
|
TOYOTA 0446533320
|
|
TOYOTA 0446533340
|
|
TOYOTA 0446544140
|
|
TOYOTA 04465YZZDZ
|
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 152 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 186 коня | бензин |
