комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C12112ABE |
| ограничение за производител | BOSCH |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 47 mm |
| дължина | 123 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5002217
|
|
ATE 13046038292
|
|
BLUE PRINT ADT342155
24.51 €
-20%
19.61 €
|
|
BOSCH 0986494065
|
|
DELPHI LP1949
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO FDB1790
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FERODO FSL1790
44.71 €
-20%
35.76 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602119
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
IPS Parts IBD1274
|
|
JAPANPARTS PA217AF
|
|
LPR 05P1235
35.93 €
-20%
28.74 €
|
|
NIPPARTS J3602119
26.15 €
-20%
20.92 €
|
|
NIPPARTS J3602122
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 603881
|
|
TEXTAR 2395901
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
TEXTAR 2395917514
|
|
TRW GDB1633
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
CITROEN 425328
|
|
PEUGEOT 425327
|
|
TOYOTA 044650H020
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 68 коня | бензин |
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 107 | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 82 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 69 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 82 коня | бензин |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 82 коня | бензин |
