комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2395901 |
| ширина | 122,8 mm |
| височина | 47,2 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 23959 |
| спирачна система | Bosch |
| технически информационен номер | 23959 175 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23959
|
|
TEXTAR 2395917514
|
|
A.B.S. 37483
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
APEC braking PAD1460
|
|
ATE 13046038292
|
|
ATE 603829
|
|
AUGROS 55417323
|
|
BARUM BA2296
|
|
BENDIX 573135B
|
|
BLUE PRINT ADT342155
24.51 €
-20%
19.61 €
|
|
BOSCH 0986494065
|
|
BOSCH BP975
|
|
BREMBO P61081
|
|
COMLINE ADB01552
|
|
COMLINE CBP01552
|
|
DELPHI LP1949
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
DELPHI LP617
26.31 €
-20%
21.04 €
|
|
E.T.F. 121225
|
|
FERODO FDB1790
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FERODO FSL1790
44.71 €
-20%
35.76 €
|
|
GALFER B1G10208302
|
|
GIRLING 6116334
|
|
HELLA PAGID 355012141
|
|
HELLA PAGID 8DB355012141
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602119
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602122
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
ICER 181702
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
JURID 573135J
36.8 €
-20%
29.44 €
|
|
JURID 573135JAS
|
|
JURID 573135JC
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
KAWE 81751
|
|
LPR 05P1235
35.93 €
-20%
28.74 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201531
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161438
|
|
MAGNETI MARELLI T1531MM
|
|
METZGER 117700
|
|
MEYLE 0252395917
|
|
MGA 759
|
|
MINTEX MDB2743
|
|
NK 224572
|
|
NPS T360A26
|
|
OPTIMAL 12438
|
|
PAGID T1531
|
|
PEX 7843
|
|
QUINTON HAZELL 7709
|
|
QUINTON HAZELL BP1505
|
|
REMSA 117700
|
|
RHIAG 67718
|
|
ROADHOUSE 2117700
|
|
sbs 1501224572
|
|
SWAG 62916589
|
|
TEXTAR TX0689
|
|
TRISCAN 811010548
|
|
TRUSTING 6530
|
|
TRW GDB1633
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
VALEO 598718
|
|
WAGNER WBP23959A
39.83 €
-0%
39.83 €
|
|
CITROEN 1611456980
|
|
CITROEN 4253,27
|
|
CITROEN 425327
|
|
CITROEN 425328
|
|
CITROEN 425474
|
|
CITROEN 435326
|
|
CITROEN E172283
|
|
PEUGEOT 1611456980
|
|
PEUGEOT 1613819980
|
|
PEUGEOT 425327
|
|
PEUGEOT 425328
|
|
PEUGEOT 425474
|
|
PEUGEOT 435326
|
|
PEUGEOT E172283
|
|
TOYOTA 044650H020
|
|
TOYOTA 044650H030
|
|
TOYOTA 04465YZZDT
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 68 коня | бензин |
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 107 | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 82 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 69 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 82 коня | бензин |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 82 коня | бензин |
