комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C12113ABE |
| дължина | 122,6 mm |
| ширина | 49,51 mm |
| дебелина | 18,2 mm |
| спирачна система | Akebono |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без ABS |
| страна на производство на автомобила | Япония |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37542
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
ASHIKA 5002219
|
|
BLUE PRINT ADT342166
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
DELPHI LP2006
26.31 €
-20%
21.04 €
|
|
FERODO FDB1829
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FMSI-VERBAND D11848301
|
|
ICER 181774
53.28 €
-0%
53.28 €
|
|
IPS Parts IBD1298
|
|
JAPANPARTS PA219AF
|
|
JAPANPARTS PA220AF
|
|
LPR 05P1333
20.44 €
-20%
16.35 €
|
|
REMSA 122400
|
|
REMSA 2122400
|
|
ROADHOUSE 2122400
|
|
SIMER 0946
|
|
TEXTAR 2434718604
|
|
TEXTAR 2434701
35.16 €
-20%
28.13 €
|
|
TRW GDB3459
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
TOYOTA 0446552180
|
|
TOYOTA 0446552200
|
|
TOYOTA 0446552260
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
