комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181774 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 122,7 mm |
| височина | 49,61 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.255 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181774 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1652 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24347
|
|
ICER D11848301
|
|
A.B.S. 37542
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
BENDIX 572578B
|
|
BOSCH 0986494198
|
|
BREMBO P83086
|
|
DELPHI LP2006
26.31 €
-20%
21.04 €
|
|
FERODO FDB1829
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FIRST LINE 3630
|
|
FMSI-VERBAND D11848301
|
|
FTE BL2525A1
|
|
GIRLING 6134599
|
|
HELLA PAGID T1601
|
|
ICER 181774
53.28 €
-0%
53.28 €
|
|
JURID 572578J
|
|
LUCAS GDB3459
|
|
LUCAS CAV GDB3459
|
|
LUCAS DIESEL GDB3459
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3459
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3459
|
|
LUCAS TVS GDB3459
|
|
MAFIX PL719
|
|
MGA MGA833
|
|
MINTEX MDB2776
|
|
NECTO FD7335A
|
|
NK 224576
|
|
OPTIMAL 12360
|
|
PAGID T1601
|
|
REMSA 122400
|
|
REMSA 2122400
|
|
ROADHOUSE 2122400
|
|
sbs 1501224576
|
|
SIMER 946
|
|
TEXTAR 2434718604
|
|
TEXTAR 2434701
35.16 €
-20%
28.13 €
|
|
TRISCAN 811013071
|
|
TRW GDB3459
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 598896
|
|
GREAT WALL 3501140G08
|
|
TOYOTA 0446512640
|
|
TOYOTA 0446552180
|
|
TOYOTA 0446552200
|
|
TOYOTA 0446552260
|
|
TOYOTA 0446574040
|
|
TOYOTA V9118A104
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 90 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 100 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 75 коня | бензин/ електро |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 64 коня |
