комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C12127ABE |
| дебелина | 17,6 mm |
| спирачна система | Advics |
| ширина | 122,7 mm |
| височина | 54,3 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| страна на производство на автомобила | Япония |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5002220
|
|
ATE 13046057682
|
|
BOSCH 0986494198
|
|
DELPHI LP2123
20.4 €
-20%
16.32 €
|
|
FERODO FDB4081
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602127
39.35 €
-20%
31.48 €
|
|
LPR 05P1459
40.17 €
-20%
32.14 €
|
|
NK 224583
|
|
REMSA 125800
|
|
ROADHOUSE 2125800
|
|
sbs 1501224583
|
|
TEXTAR 2470801
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
TRW GDB3460
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
TOYOTA 0446552190
|
|
TOYOTA 0446552200
|
|
TOYOTA 0446552240
|
|
TOYOTA 0446552270
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 95 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 100 коня | бензин |
