комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C13045ABE |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 123 mm |
| ширина | 51,8 mm |
| дебелина | 15,4 mm |
| спирачна система | Sumitomo |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37186
|
|
ASHIKA 5003311
|
|
ATE 13046058022
|
|
ATE 605802
|
|
BENDIX 572437
|
|
BLUE PRINT ADM54243AF
|
|
BOSCH 0986424610
|
|
BREMBO P49027
|
|
DELPHI LP1440
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
DOYEN GDB3193
|
|
FERODO FDB1455
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FMSI-VERBAND D07987670
|
|
FREN-J 677981
|
|
FTE BL1673A2
|
|
GIRLING 6131939
|
|
HP (ZEBRA) 7122
|
|
ICER 181309
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
ICER 181309396
|
|
ICER 181309825
|
|
IPS Parts IBD1364
|
|
JAPANPARTS PA311AF
|
|
JURID 572437
|
|
LÖBRO 32345
|
|
LÖBRO 32346
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3193
|
|
MAGNETI MARELLI BP1134
|
|
MGA MGA541
|
|
MINTEX MDB1946
|
|
MK Kashiyama D03109
|
|
MOPROD MDP1403
|
|
NECTO FD6938A
|
|
NK 223239
|
|
OPTIMAL 10320
|
|
PAGID T3124
|
|
PEX 7522
|
|
QH Benelux 7122
|
|
QUINTON HAZELL BP1094
|
|
REMSA 269900
|
|
REMSA 69900
|
|
ROADHOUSE 269900
|
|
ROULUNDS RUBBER 677981
|
|
SACHS 111_0767
|
|
SIMER 0817
|
|
SPIDAN 32345
|
|
SPIDAN 32346
|
|
TEXTAR 2349015014T4067
|
|
TEXTAR 2349002
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
TRW GDB3193
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
VALEO 598548
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
WOKING 799300
|
|
MAZDA B2YD3328Z
|
|
MAZDA BJYD3323Z
|
|
MAZDA BJYD3328Z
|
|
MAZDA BJYM3323Z
|
|
MAZDA BJYM3328Z
|
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
