комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C13062ABE |
| страна на монтаж | предна ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| дължина | 136,75 mm |
| височина | 58,9 mm |
| дебелина | 16,33 mm |
| спирачна система | AKEBONO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046056102
|
|
BOSCH 0986494221
|
|
DELPHI LP2111
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
FERODO FDB4062
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
FMSI-VERBAND 8521D1192
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603069
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
LPR 05P1413
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
MINTEX MDB2935
|
|
NECTO FD7417A
|
|
PAGID T1749
|
|
TEXTAR 2458202
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
TRW GDB3501
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
MAZDA GPYB3323ZD
|
|
MAZDA GPYB3323ZE
|
|
MAZDA GPYB3323ZG
|
|
MAZDA GPYB3328ZD
|
|
MAZDA GSYD3328ZA
|
|
MAZDA GSYD3328ZA
|
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 180 коня | дизел |
