комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C15024ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 48 mm |
| дължина | 108,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
PROTON MB618576
|
|
A.B.S. 36178
18.99 €
-20%
15.19 €
|
|
ATE 13046059482
|
|
BLUE PRINT ADC44212
30.61 €
-20%
24.49 €
|
|
BOSCH 0986491260
|
|
BOSCH 986491260
|
|
DELPHI LP467
15.66 €
-20%
12.53 €
|
|
FERODO FDB357
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FERODO TAR357
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3605024
30.88 €
-20%
24.7 €
|
|
IPS Parts IBD1524
|
|
JAPANPARTS PA524AF
|
|
LPR 05P265
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
NECTO FD6337A
|
|
NIPPARTS J3605024
19.88 €
-20%
15.91 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 439581
|
|
TEXTAR 2112601
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
TEXTAR 2112615004
|
|
TRW GDB365
22.9 €
-20%
18.32 €
|
|
MITSUBISHI MB366969
|
|
MITSUBISHI MB534587
|
|
MITSUBISHI MB618576
|
|
MITSUBISHI MR162521
|
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 55 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT III (C5_A) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT III (C5_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT III (C5_A) | 84 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 55 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 83 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 84 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 67 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 84 коня | бензин |
