комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C18019ABE |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 52,5 mm |
| дължина | 116,4 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5008800
|
|
ATE 13046057002
|
|
BLUE PRINT ADK84232
|
|
DELPHI LP1865
31.67 €
-20%
25.34 €
|
|
FERODO FDB4069
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608025
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
IPS Parts IBD1884
|
|
JAPANPARTS PA800AF
|
|
TEXTAR 2397302
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
TEXTAR 2397317315
|
|
TRW GDB3396
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
NISSAN D10601HA0A
|
|
NISSAN D10601HA0B
|
|
OPEL 4708239
|
|
SUZUKI 5581062J00
|
|
SUZUKI 5581062J00000
|
|
SUZUKI 5581062J20
|
|
SUZUKI 5581062J31
|
| Suzuki SPLASH | 94 коня | бензин |
| Nissan MICRA IV (K13) | 80 коня | бензин |
| Nissan MICRA IV (K13) | 98 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Suzuki SPLASH | 68 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E12) | 90 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E12) | 80 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E12) | 98 коня | бензин |
