комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4069 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,7 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 116,4 mm |
| ширина | 52,3 mm |
| тегло | 1.318 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23973 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23973
|
|
APEC braking PAD1664
|
|
ASHIKA 5008800
|
|
ASHIKA 5008800
|
|
ATE 13046057002
|
|
ATE 13046057002
|
|
BENDIX 573255B
|
|
BOSCH 0986494160
|
|
BOSCH 0986494160
|
|
DURON DBP364069
|
|
FEBI BILSTEIN 16649
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
FERODO FSL4069
|
|
ICER 181748
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
JURID 573255D
|
|
JURID 573255J
57.22 €
-20%
45.78 €
|
|
JURID 573255JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201594
|
|
MINTEX MDB2796
|
|
NECTO FD7356A
|
|
OPTIMAL 12487
|
|
PAGID T1594
|
|
QH Benelux 7713
|
|
STOP 573255S
|
|
TEXTAR 2397302
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
TRUSTING 5011
|
|
TRUSTING 5011
|
|
TRW GDB3396
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
TRW GDB3546
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
WAGNER WBP23973B
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
NISSAN D10601HA0C
|
|
OPEL 4708239
|
|
OPEL 4711040
|
|
OPEL 93192962
|
|
OPEL 93196814
|
|
SUZUKI 5581062J00
|
|
SUZUKI 5581062J00000
|
|
SUZUKI 5581062J20
|
|
SUZUKI 5581062J31
|
|
SUZUKI 5581062J31000
|
|
SUZUKI 5581062J50
|
| Suzuki SPLASH | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Suzuki SPLASH | 68 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
