комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1C020ABE |
| ограничение за производител | BENDIX |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 60,5 mm |
| дължина | 130,9 mm |
| дебелина | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046039562
|
|
BOSCH 0986461757
|
|
BOSCH 986461757
|
|
BRECK 216310070110
|
|
BREMBO P61052
|
|
DELPHI LP0787
|
|
DELPHI LP787
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
FERODO FDB874
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FQT874
|
|
FERODO FSL874
43.26 €
-20%
34.61 €
|
|
FERODO TAR874
|
|
LPR 05P487
22.08 €
-20%
17.67 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 592481
|
|
TEXTAR 2163102
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TEXTAR 2163117014
|
|
TRW GDB1101
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
CITROEN 425114
|
|
CITROEN 425156
|
|
CITROEN 425291
|
|
CITROEN 95667785
|
|
CITROEN 95667786
|
|
CITROEN RP425114
|
| Citroen XANTIA (X1) | 88 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 68 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 69 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
