комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P487 |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 365 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 150 mm |
| за номер артикул | 05P487 |
| височина | 60,5 mm |
| ширина | 130,9 mm |
| дебелина | 17 mm |
| спирачна система | BENDIX |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21631
|
|
LPR 5SP487
|
|
ABEX T6452
|
|
APEC braking PAD803
|
|
ATE 13046039562
|
|
BENDIX 571757B
|
|
BOSCH 0986461757
|
|
Brake ENGINEERING PA973
|
|
CIFAM 8221440
|
|
DELPHI LP787
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
E.T.F. 120564
|
|
EFI EDB874
|
|
FERODO FDB874
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FIRST LINE FBP1094
|
|
FREN-J 3354
|
|
FTE BL1358A2
|
|
GALFER 20328391
|
|
HP (ZEBRA) 2880
|
|
ICER 180920
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
JURID 571757J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160328
|
|
METELLI 2201440
|
|
MINTEX MDB1629
|
|
MOPROD MDP1126
|
|
PAGID T9038
|
|
QUINTON HAZELL BP597
|
|
RAICAM RA04380
|
|
REMSA 043804
|
|
ROADHOUSE 243804
|
|
ROULUNDS RUBBER 592481
|
|
SIMER 590
|
|
TEXTAR 2163102
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TRUSTING 1460
|
|
TRW GDB1101
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
VALEO 598031
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
WOKING 3906
|
|
CITROEN 425156
|
|
CITROEN 425291
|
|
CITROEN 95667785
|
|
CITROEN 95667786
|
|
CITROEN RP425114
|
| Citroen XANTIA (X1) | 88 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 150 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 68 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 69 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
