комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1D038ABE |
| дължина на предупредителния контакт | 145 mm |
| дебелина | 15,2 mm |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Brembo |
| ширина | 124,6 mm |
| височина | 70,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046048532
|
|
BOSCH 0986494228
|
|
BREMBO P23117
|
|
DELPHI LP2136
88.28 €
-20%
70.62 €
|
|
FERODO FDB4040
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TEXTAR 2416215305
|
|
TEXTAR 2416202
|
|
TRW GDB1812
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
FIAT 71753265
|
|
FIAT 77364716
|
| Alfa Romeo MITO (955) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo 4C (960_, 960) | 241 коня | бензин |
