комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1E005ABE |
| ограничение за производител | BREMBO |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 73 mm |
| дължина | 109,5 mm |
| дебелина | 18,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046049552
|
|
BOSCH 0986424144
|
|
BREMBO PA6009
|
|
BREMBO PA6012
|
|
DELPHI LP0863
|
|
DELPHI LP863
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO FDB655
90.8 €
-20%
72.64 €
|
|
FERODO FSL655
41.52 €
-20%
33.22 €
|
|
FERODO FVR655
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO TAR655
|
|
LPR 05P425
25.34 €
-20%
20.27 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 628281
|
|
TEXTAR 2118801
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TEXTAR 2118818305
|
|
TRW GDB478
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
ZIMMERMANN 290411851
|
|
IVECO 1906039
|
|
IVECO 1906159
|
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 92 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 кутия (280) | 75 коня | дизел |
| Alfa Romeo AR 8 (бордова) платформа/ шаси (280) | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 92 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II автобус | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 103 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 109 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
| Iveco DAILY II (бордова) платформа/ шаси | 82 коня | дизел |
