комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1P019ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 47,5 mm |
| дължина | 141,4 mm |
| дебелина | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046070582
|
|
BOSCH 0986461764
|
|
BOSCH 986461764
|
|
DELPHI LP0793
|
|
DELPHI LP793
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
FERODO FDB876
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDS876
|
|
FERODO FQT876
|
|
FERODO FSL876
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
FERODO TAR876
|
|
LPR 05P450
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 475881
|
|
TEXTAR 2143001
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TEXTAR 2143017305
|
|
TRW GDB1104
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
PEUGEOT 425103
|
|
PEUGEOT 425121
|
|
PEUGEOT 425122
|
|
PEUGEOT 425134
|
|
PEUGEOT 425139
|
|
PEUGEOT 425142
|
|
PEUGEOT 425304
|
|
PEUGEOT 425316
|
|
PEUGEOT 425450
|
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 205 II (20A/C) | 72 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 58 коня | дизел |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 98 коня | бензин |
