комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P450 |
| дебелина | 17 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 280 mm |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | 05P450 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| ширина | 141,4 mm |
| височина | 47,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21430
|
|
LPR 21432
|
|
LPR 5SP450
|
|
ABEX T6482
|
|
APEC braking PAD814
|
|
ATE 13046070582
|
|
BENDIX 571509B
|
|
BOSCH 0986461764
|
|
Brake ENGINEERING PA975
|
|
CIFAM 8221560
|
|
DELPHI LP793
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
E.T.F. 120595
|
|
EFI EDB876
|
|
FERODO FDB876
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FIRST LINE FBP1100
|
|
FREN-J 3352
|
|
FTE BL1318A2
|
|
GALFER 20292391
|
|
HP (ZEBRA) 2883
|
|
ICER 180866
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
ICER 180932
17.35 €
-0%
17.35 €
|
|
JURID 571509J
65.94 €
-20%
52.75 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160292
|
|
METELLI 2201560
|
|
MINTEX MDB1662
|
|
MOPROD MDP1133
|
|
PAGID T1075
|
|
QUINTON HAZELL BP604
|
|
REMSA 046102
|
|
RHIAG 10469168
|
|
ROADHOUSE 246102
|
|
ROULUNDS RUBBER 475881
|
|
SIMER 601
|
|
TEXTAR 2143001
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TRUSTING 1590
|
|
TRW GDB1104
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
VALEO 598038
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
WOKING 3950
|
|
CITROEN 425103
|
|
CITROEN 425121
|
|
CITROEN 425122
|
|
PEUGEOT 425103
|
|
PEUGEOT 425121
|
|
PEUGEOT 425122
|
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 58 коня | дизел |
