комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1R002ABE |
| ширина | 105 mm |
| височина | 54,9 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 183 mm |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046039552
|
|
BOSCH 0986466346
|
|
BOSCH 0986566346
|
|
DELPHI LP491
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
FERODO FDB440
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
FERODO FSL440
26.89 €
-20%
21.51 €
|
|
FERODO TAR440
|
|
LPR 05P231
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
ROULUNDS BRAKING 528281
|
|
TEXTAR 2109615005
|
|
TEXTAR 2109601
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TRW GDB328
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
RENAULT 7701202213
|
|
RENAULT 7701202227
|
|
RENAULT 7701202517
|
|
RENAULT 7701202710
|
|
RENAULT 7701202891
|
| Renault 5 (122_) | 44 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 41 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 46 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 55 коня | дизел |
| Renault TWINGO I (C06_) | 55 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 54 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 58 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 37 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 46 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 42 коня | бензин |
