комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1R010ABE |
| ширина | 109,8 mm |
| височина | 60,7 mm |
| дебелина | 18,3 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина на предупредителния контакт | 240 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046028362
|
|
BOSCH 0986424217
|
|
DELPHI LP862
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FERODO FDB972
53.3 €
-20%
42.64 €
|
|
FERODO FSL972
55.7 €
-20%
44.56 €
|
|
FERODO TAR972
|
|
LPR 05P469
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
ROULUNDS BRAKING 643681
|
|
TEXTAR 2159518325
|
|
TEXTAR 2159502
|
|
TRW GDB1087
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
ZIMMERMANN 214241801
|
|
RENAULT 7701203967
|
|
RENAULT 7701204670
|
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 83 коня | дизел |
