комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL972 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| дължина | 110 mm |
| височина | 65 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21424
|
|
FERODO FDB972
53.3 €
-20%
42.64 €
|
|
A.B.S. 36867
|
|
APEC braking PAD849
|
|
ATE 13046028362
|
|
BENDIX 571550B
|
|
Brake ENGINEERING PA1045
|
|
BREMBO P68022
|
|
DELPHI LP862
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FERODO FSL972
55.7 €
-20%
44.56 €
|
|
ICER 181035
49.51 €
--0%
49.51 €
|
|
JURID 571550J
|
|
JURID 571550D
|
|
JURID 571550J
|
|
JURID 571550JAS
|
|
METELLI 2201060
|
|
MGA 335
|
|
MINTEX MDB1663
|
|
NECTO FD6550A
|
|
NECTO FD6550N
|
|
OPTIMAL 9942
44.37 €
-20%
35.49 €
|
|
PAGID T5086
|
|
REMSA 048581
|
|
ROADHOUSE 248502
|
|
ROULUNDS RUBBER 643681
|
|
STOP 571550S
|
|
TEXTAR 2159502
|
|
TRUSTING 1080
|
|
TRW GDB1087
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
UNIPART GBP964AF
|
|
VALEO 540551
|
|
VALEO 598599
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
WAGNER WBP21424A
48.13 €
--0%
48.13 €
|
|
RENAULT 7701203967
|
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 113 коня | бензин |
