комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1R022ABE |
| ограничение за производител | BOSCH |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 54,3 mm |
| дължина | 122,9 mm |
| дебелина | 18,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
RENAULT 7701207673
|
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 98 коня | бензин |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 82 коня | бензин |
| Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | 82 коня | бензин |
| Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | 98 коня | бензин |
