комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1W061ABE |
| дължина | 131,8 mm |
| дебелина | 16,8 mm |
| височина | 77,3 mm |
| ограничение за производител | BREMBO |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046048332
|
|
BOSCH 0986494207
|
|
DELPHI LP2012
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
FERODO FDB1877
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
TEXTAR 2409801
100.72 €
-20%
80.58 €
|
|
TEXTAR 2409817104
|
|
TRW GDB1670
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
VW 7L6698151E
|
|
VW 7L6698151G
|
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 204 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 245 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 360 коня | бензин |
| Audi TT (8J3) | 360 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 360 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 313 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 310 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 174 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 225 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 240 коня | дизел |
| Audi TT (8J3) | 340 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8J9) | 340 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 340 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 333 коня | бензин/ електро |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 225 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7P5) | 262 коня | дизел |
| Seat LEON (5F1) | 290 коня | бензин |
| Seat LEON SC (5F5) | 290 коня | бензин |
| Seat LEON ST (5F8) | 290 коня | бензин |
