комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C21032ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 50,5 mm |
| дължина | 127,8 mm |
| дебелина | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5101136
|
|
BLUE PRINT ADN14249AF
|
|
BOSCH 0986461133
|
|
BOSCH 986461133
|
|
DELPHI LP983
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
FERODO FDB937
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3611032
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
IPS Parts IBD1136
|
|
JAPANPARTS PP136AF
|
|
LPR 05P376
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
NIPPARTS J3611032
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 487681
|
|
TEXTAR 2009801
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TEXTAR 2009817004
|
|
TRW GDB745
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
NISSAN 4406020J85
|
|
NISSAN 4406032J85
|
| Nissan PATROL III/2 Station Wagon (W260) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 165 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/2 Hardtop (K260) | 116 коня | дизел |
