комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C22030ABE |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 38 mm |
| дължина | 93 mm |
| дебелина | 15,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37355
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ASHIKA 5102216
|
|
ATE 13046057382
|
|
BLUE PRINT ADT342129
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3612024
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
JAPANPARTS PP216AF
|
|
LPR 05P1115
|
|
NIPPARTS J3612024
20.05 €
-20%
16.04 €
|
|
TEXTAR 2370201
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TEXTAR 2370215804
|
|
TRW GDB3374
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
LEXUS 0446633100
|
|
LEXUS 0446633130
|
|
TOYOTA 0446633100
|
|
TOYOTA 0446633130
|
|
TOYOTA 0446648020
|
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 152 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 186 коня | бензин |
