комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2370201 |
| ширина | 92,9 mm |
| височина | 37,8 mm |
| дебелина | 15,8 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| WVAномер | 23702 |
| спирачна система | Akebono |
| технически информационен номер | 23702 158 0 4 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82515200 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23702
|
|
TEXTAR 2370215804
|
|
TEXTAR 7762D885
|
|
TEXTAR 7786D885
|
|
A.B.S. 37355
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
AKEBONO ACT885
|
|
AKEBONO AN659K
|
|
APEC braking PAD1471
|
|
ATE 13046057382
|
|
ATE 605738
|
|
AUGROS 55417182
|
|
BENDIX 572583B
|
|
BENDIX-AU DB1463
|
|
BLUE PRINT ADT342129
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
BOSCH 0986494359
|
|
BREMBO P83088
|
|
CIFAM 8227530
|
|
COMLINE ADB01177
|
|
DELPHI LP2703
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
FERODO FDB1909
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
fri.tech. 7690
|
|
FTE BL1990A1
|
|
GIRLING 6133749
|
|
HELLA PAGID 355011001
|
|
HELLA PAGID 355024321
|
|
HELLA PAGID 8DB355011001
|
|
HELLA PAGID 8DB355024321
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3612024
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
ICER 181706
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
INTIMA MD2219
|
|
JURID 572583J
|
|
MAGNETI MARELLI T1413MM
|
|
METELLI 2207530
|
|
MINTEX MDB2212
|
|
MINTEX MDB82212
|
|
NIPPARTS J3612024
20.05 €
-20%
16.04 €
|
|
NISSHINBO NP1030
|
|
NISSHINBO PF1458
|
|
OPTIMAL 12412
|
|
PAGID T1413
|
|
QUINTON HAZELL 7618
|
|
REMSA 085400
|
|
ROADHOUSE 285400
|
|
TEXTAR 2370204
|
|
TRUSTING 7690
|
|
TRW GDB3374
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
LEXUS 0446633090
|
|
TOYOTA 0446606010
|
|
TOYOTA 0446633100
|
|
TOYOTA 0446633130
|
|
TOYOTA 0446645020
|
|
TOYOTA 0446648020
|
|
TOYOTA 0446648080
|
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 152 коня | бензин |
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | 186 коня | бензин |
