комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C2M005ABE |
| ограничение за производител | ATE |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 57,55 mm |
| дължина | 63,8 mm |
| дебелина | 17 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0024204820
|
|
MERCEDES-BENZ 0034200020
|
|
MERCEDES-BENZ A0024204820
|
|
ATE 13046070852
|
|
BOSCH 0986494000
|
|
BOSCH 0986424229
|
|
BOSCH 986424229
|
|
BRECK 219040070110
|
|
DELPHI LP667
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
FERODO FDB1044
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO FSL1044
42 €
-20%
33.6 €
|
|
FERODO FVR1044
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
FERODO TAR1044
|
|
LPR 05P623
0 €
-100%
15.3 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 454881
|
|
TEXTAR 2190403
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
TEXTAR 2190416905
|
|
TRW GDB1289
37.58 €
-20%
30.06 €
|
| Mercedes VITO автобус (638) | 79 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 98 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 129 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 98 коня | дизел |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 143 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (638) | 143 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 129 коня | бензин |
| Mercedes VITO кутия (638) | 79 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 98 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 129 коня | бензин |
| Mercedes VITO кутия (638) | 143 коня | бензин |
