комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR1044 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 64 mm |
| ширина | 57,4 mm |
| тегло | 0,85 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| WVAномер | 21278;21904 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21278
|
|
FERODO 21904
|
|
FERODO FDB1044
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
MERCEDES-BENZ 0024204820
|
|
MERCEDES-BENZ 0024204820
|
|
MERCEDES-BENZ 0034200020
|
|
MERCEDES-BENZ 0034200020
|
|
A.B.S. 37009
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
APEC braking PAD936
|
|
ATE 13046070852
|
|
BENDIX 571845B
|
|
BERAL 2190417004145073
|
|
FEBI BILSTEIN 16173
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FERODO FSL1044
42 €
-20%
33.6 €
|
|
JURID 571845D
|
|
JURID 571845J
54.42 €
-20%
43.53 €
|
|
JURID 571845JAS
|
|
MGA 249
|
|
MINTEX MDB1855
|
|
NECTO FD6677N
|
|
NECTO FD6677V
|
|
OPTIMAL 10096
|
|
REMSA 032122
|
|
STOP 571845S
|
|
TEXTAR 2190403
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
VALEO 301062
30.23 €
-20%
24.19 €
|
|
VALEO 598062
|
|
VALEO 872279
|
| Mercedes VITO автобус (638) | 79 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 98 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 129 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 98 коня | дизел |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 143 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (638) | 143 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 174 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 129 коня | бензин |
| Mercedes VITO кутия (638) | 79 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 98 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 129 коня | бензин |
| Mercedes VITO кутия (638) | 143 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 102 коня | дизел |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 122 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 82 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 102 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 122 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 82 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 102 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 122 коня | дизел |
