комплект спирачно феродо, дискови спирачки ASHIKA
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ASHIKA |
| Парт номер | 50-08-813 |
| страна на монтаж | предна ос |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 106,4 mm |
| височина | 49,8 mm |
| дебелина | 14,8 mm |
| WVAномер | 23662 |
| контролен знак за преглед | ECE R90 APPROVED |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CHERY S213501080
|
|
CHERY S216CJ3501080
|
|
DR 720050027
|
|
ASHUKI K01218
|
|
ASHUKI K01218J
|
|
ATE 13046058362
|
|
ATE 605836
|
|
BLUE PRINT ADK84221
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
BOSCH 0986424626
|
|
FERODO FDB1421
38.5 €
-20%
30.8 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608018
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
IPS Parts IBD1813
|
|
JAPANPARTS PA813AF
|
|
JAPKO 50813
|
|
KAVO PARTS BP8518
|
|
KAVO PARTS KBP8509
|
|
LPR 05P1028
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
MDR MFP2813
|
|
MK Kashiyama D9026
|
|
NIPPARTS J3608018
23.14 €
-20%
18.52 €
|
|
TEXTAR 2366201
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
TRW GDB3221
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
SUZUKI 5581075F00
|
|
SUZUKI 5581075F10
|
|
SUZUKI 5581075F32
|
|
SUZUKI 5581075F32000
|
|
SUZUKI 99000990YN002
|
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 65 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
