комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2706.2 |
| ширина | 113,8 mm |
| височина | 62,7 mm |
| дебелина | 16,7 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 4 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01988/804 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24462
|
|
ATE 602706
|
|
BENDIX 573324B
|
|
BREMBO P61087
|
|
DELPHI LP1991
50.73 €
-20%
40.59 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16835
62.45 €
-20%
49.96 €
|
|
FERODO FDB1838
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
HELLA 8DB355012881
|
|
HELLA PAGID 8DB355012881
|
|
ICER 181768
66.48 €
-0%
66.48 €
|
|
MINTEX MDB2858
|
|
NK 221958
|
|
PAGID T1652
|
|
PEX 7747
|
|
REMSA 120300
|
|
ROADHOUSE 2120300
|
|
ROULUNDS BRAKING 845281
|
|
TEXTAR 2446216714
|
|
TEXTAR 2446201
|
|
TRW GDB1664
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
CITROEN 425329
|
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 241 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
