комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181768 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 113,6 mm |
| височина | 62,75 mm |
| дебелина | 16,7 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.420 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181768 |
| спирачна система | Trw |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/2026 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24462
|
|
A.B.S. 37539
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
ATE 13046027062
|
|
ATE 602706
|
|
BENDIX 573324B
|
|
BORG & BECK BBP1989
|
|
BOSCH 0986494243
|
|
BREMBO P61087
|
|
DELPHI LP1991
50.73 €
-20%
40.59 €
|
|
FERODO FDB1838
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
FIRST LINE 3632
|
|
GIRLING 6116641
|
|
HELLA PAGID T1652
|
|
HP (ZEBRA) HP7756
|
|
ICER 181768
66.48 €
-0%
66.48 €
|
|
JURID 573324J
|
|
LUCAS GDB1664
|
|
LUCAS CAV GDB1664
|
|
LUCAS DIESEL GDB1664
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1664
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1664
|
|
LUCAS TVS GDB1664
|
|
MGA MGA832
|
|
MINTEX MDB2858
|
|
NECTO FD7214A
|
|
NK 221958
|
|
OPTIMAL 12317
|
|
PAGID T1652
|
|
QH Benelux BP1587
|
|
QUINTON HAZELL BP1587
|
|
REMSA 120300
|
|
REMSA 2120300
|
|
ROADHOUSE 2120300
|
|
sbs 1501221958
|
|
TEXTAR 2446201
|
|
TRISCAN 811028045
|
|
TRW GDB1664
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
VALEO 598939
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
CITROEN 425329
|
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 241 коня | дизел |
