комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2731.2 |
| ширина | 116,6 mm |
| височина | 46,4 mm |
| дебелина | 17,1 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 4 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/1240 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24192
|
|
ATE 602731
|
|
BENDIX 572522B
|
|
BREMBO P44019
|
|
CIFAM 8226940
|
|
DELPHI LP1936
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
FERODO FDB4105
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FMSI-VERBAND 8541D1099
|
|
FMSI-VERBAND D1099
|
|
HELLA 8DB355016181
|
|
HELLA PAGID 8DB355016181
|
|
ICER 181946
57.91 €
-0%
57.91 €
|
|
ICER 181946066
|
|
METELLI 2206940
|
|
PAGID T2127
|
|
TEXTAR 2419217324
|
|
TEXTAR 2419204
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
TRW GDB1632
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
LAND ROVER LR015519
|
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 375 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 506 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 340 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 272 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 245 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 245 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 292 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 258 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LW) | 249 коня | дизел |
