комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2800.2 |
| ширина | 85,1 mm |
| височина | 62,2 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина на предупредителния контакт | 215 mm |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20087
|
|
ATE 20091
|
|
ATE 602800
|
|
BENDIX 572124B
|
|
BOSCH 0986424013
|
|
BREMBO P28015
|
|
DELPHI LP434
|
|
DELPHI LP678
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
DELPHI LP880
47.13 €
-20%
37.7 €
|
|
FERODO FDB463
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
FERODO TAR463
|
|
FTE BL1018A2
|
|
HELLA 8DB355017751
|
|
HELLA PAGID 8DB355017751
|
|
ICER 180703
33.41 €
-0%
33.41 €
|
|
JAPCAR 165257
|
|
JURID 572124J
|
|
LPR 05P341
32.89 €
-20%
26.31 €
|
|
MGA 276
|
|
MINTEX MDB1343
|
|
MINTEX MDB1424
|
|
NECTO FD6288
|
|
NIPPARTS J3614006
|
|
NK 224003
|
|
PAGID T0369
|
|
PAGID T5028
|
|
PEX 7246
|
|
QUINTON HAZELL 025101
|
|
QUINTON HAZELL BLF409
|
|
QUINTON HAZELL BP409
|
|
REMSA 025101
|
|
ROADHOUSE 225101
|
|
ROULUNDS BRAKING 490081
|
|
TEXTAR 2002915005
|
|
TEXTAR 2002901
|
|
TEXTAR 2008714005
|
|
TEXTAR 2008701
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
TRW GDB486
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
TRW GDB994
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
VALEO 551607
|
|
VALEO 598694
|
|
HONDA 43022SG9V00
|
|
ROVER GBP90300
|
| Rover 800 хетчбек (XS) | 140 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 167 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 173 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 140 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 118 коня | дизел |
| Rover 800 (XS) | 118 коня | дизел |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 150 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 купе | 169 коня | бензин |
| Rover 800 купе | 118 коня | дизел |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 150 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 175 коня | бензин |
| Rover 800 купе | 175 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 173 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 197 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 197 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 100 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 120 коня | бензин |
