комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2812.2 |
| ширина | 109,9 mm |
| височина | 67,5 mm |
| дебелина | 18 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 2 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/2168 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 21217
|
|
ATE 602812
|
|
VOLVO 3344061
|
|
VOLVO 3344787
|
|
BARUM BA2014
|
|
BENDIX 571414B
|
|
BOSCH 0986460989
|
|
BOSCH F026000110
|
|
BREMBO P86010
|
|
DELPHI LP639
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16210
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO FDB671
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FERODO FSL671
34.5 €
-20%
27.6 €
|
|
FTE BL1268A1
|
|
HELLA 8DB355017921
|
|
HELLA PAGID 8DB355017921
|
|
ICER 180777
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
JAPCAR 151607
|
|
JURID 571414J
|
|
LPR 05P347
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
MGA 296
|
|
MINTEX MDB1466
|
|
NECTO FD6479
|
|
NK 224810
|
|
PAGID T5053
|
|
QUINTON HAZELL BLF592
|
|
QUINTON HAZELL BP592
|
|
REMSA 030900
|
|
ROADHOUSE 230900
|
|
ROULUNDS BRAKING 464581
|
|
TEXTAR 2121717514
|
|
TEXTAR 2121718114
|
|
TEXTAR 2121702
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
TRW GDB812
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VALEO 598015
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
VALEO P269S
|
|
ZIMMERMANN 212171801
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
