комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180777 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 109,9 mm |
| височина | 67,5 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.285 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180777 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/2168 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21216
|
|
ICER 21217
|
|
VOLVO 3344061
|
|
VOLVO 33440611
|
|
VOLVO 3344787
|
|
VOLVO 33447871
|
|
ATE 13046028122
|
|
ATE 602812
|
|
CECAUTO 615780
|
|
DELPHI LP639
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
FIRST LINE 1114
|
|
FOMAR Friction 51464581Q
|
|
FREN-J 464581
|
|
GALFER B1G10210102
|
|
GALFER G1021010
|
|
HELLA PAGID T5053
|
|
ICER 180777
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
ICER 180777400
|
|
ICER 180777825
|
|
LEADER PARTS 20305091
|
|
LÖBRO 31736
|
|
MAFIX PL179
|
|
MOPROD MDP1122
|
|
MOTRIO 8671016529
|
|
OPTIMAL 9623
|
|
PAGID T5053
|
|
QH Benelux BP592
|
|
QUINTON HAZELL BP592
|
|
ROULUNDS RUBBER 464581
|
|
SACHS 111_0230
|
|
SPIDAN 31736
|
|
VALEO 598015
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
WOKING 209300
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
