комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-3612.2 |
| ширина | 76,8 mm |
| височина | 58,9 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | ATE |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01237/913 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20482
|
|
ATE 603612
|
|
BENDIX 571354B
|
|
BENDIX 571354BAS
|
|
BOSCH 0986424062
|
|
BREMBO P65003
|
|
DELPHI LP486
|
|
FERODO FDB330
79.62 €
-20%
63.69 €
|
|
FMSI-VERBAND 7045D252
|
|
FMSI-VERBAND 7045D254
|
|
FMSI-VERBAND D252
|
|
FTE BL1085A2
|
|
FTE BL1086A2
|
|
HELLA 8DB355007691
|
|
HELLA 8DB355008131
|
|
HELLA PAGID 8DB355007691
|
|
HELLA PAGID 8DB355008131
|
|
ICER 181624
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
JAPCAR 150793
|
|
JURID 571354J
|
|
JURID 571354JAS
|
|
LPR 05P403
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
MINTEX MDB1133
|
|
NECTO FD6336
|
|
NK 225604
|
|
PAGID T1072
|
|
PAGID T1121
|
|
PEX 7644
|
|
QUINTON HAZELL 013000
|
|
QUINTON HAZELL BLF343
|
|
QUINTON HAZELL BP343
|
|
RAYBESTOS PGD254
|
|
RAYBESTOS PGD445
|
|
REMSA 013000
|
|
ROADHOUSE 213000
|
|
ROULUNDS BRAKING 465483
|
|
TEXTAR 2048218504
|
|
TEXTAR 2048218504T400
|
|
TEXTAR 2048218504T426
|
|
TEXTAR 2048201
121.57 €
-20%
97.25 €
|
|
TEXTAR 2048203
|
|
TRW GDB310
|
|
PORSCHE 477698151A
|
|
PORSCHE 477698151B
|
|
PORSCHE 92835295100
|
|
PORSCHE 92835295102
|
|
PORSCHE 92835295201
|
|
PORSCHE 94435295100
|
|
PORSCHE 94435295101
|
|
PORSCHE 94435295102
|
|
VAG 477698151A
|
| Porsche 924 | 125 коня | бензин |
| Porsche 924 | 150 коня | бензин |
| Porsche 924 | 160 коня | бензин |
| Porsche 944 | 150 коня | бензин |
| Porsche 944 | 160 коня | бензин |
| Porsche 944 | 163 коня | бензин |
| Porsche 944 | 190 коня | бензин |
| Porsche 944 | 165 коня | бензин |
| Porsche 928 | 241 коня | бензин |
| Porsche 928 | 301 коня | бензин |
| Porsche 928 | 310 коня | бензин |
