комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5610.2 |
| ширина | 136,6 mm |
| височина | 58,8 mm |
| дебелина | 17,4 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| контролен знак за преглед | E1 90R-011134/1237 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24582
|
|
ATE 24629
|
|
ATE 24630
|
|
ATE 605610
|
|
BENDIX 572628B
|
|
BOSCH 0986494221
|
|
BREMBO P49039
|
|
DELPHI LP2111
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
FERODO FDB4062
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
FERODO FSL4062
|
|
HELLA 8DB355013761
|
|
HELLA PAGID 8DB355013761
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603069
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
ICER 181868
49.83 €
-0%
49.83 €
|
|
LPR 05P1413
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
MINTEX MDB2935
|
|
NIPPARTS N3603071
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
PAGID T1749
|
|
QUINTON HAZELL BP1671
|
|
ROULUNDS BRAKING 857881
|
|
TEXTAR 2458218405
|
|
TEXTAR 2458202
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
TRW GDB3501
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
MAZDA GSYD3323Z
|
|
MAZDA GSYD3323ZA
|
|
MAZDA GSYD3328ZA
|
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 180 коня | дизел |
