комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5621.2 |
| ширина | 108,5 mm |
| височина | 42,2 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/1401 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24423
|
|
ATE 605621
|
|
BENDIX 572611B
|
|
CIFAM 8224390
|
|
DELPHI LP1442
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
DELPHI LP2258
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16740
46.34 €
-20%
37.07 €
|
|
FERODO FDB1812
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
FERODO FSL1812
|
|
HELLA 8DB355015731
|
|
HELLA 8DB355016111
|
|
HELLA PAGID 8DB355015731
|
|
HELLA PAGID 8DB355016111
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608032
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
ICER 181833
44.29 €
-0%
44.29 €
|
|
LPR 05P1442
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
METELLI 2204390
|
|
PAGID T1269
|
|
PAGID T2046
|
|
PAGID T2104
|
|
REMSA 119900
|
|
ROADHOUSE 2119900
|
|
TEXTAR 2442302
93.64 €
-20%
74.91 €
|
|
TRW GDB1940
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
TRW GDB3411
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
CITROEN 1606225680
|
|
MITSUBISHI 4605A340
|
|
MITSUBISHI 4605A954
|
|
PEUGEOT 1606225680
|
|
SUZUKI 5581076G10
|
| Peugeot ION | 64 коня | |
| Citroen C-ZERO | 48 коня | |
| Peugeot ION | 48 коня | |
| Suzuki ALTO (HA24) | 63 коня | бензин |
| Citroen C-ZERO | 64 коня | |
| Citroen C-ZERO | 67 коня | |
| Peugeot ION | 67 коня |
