комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5836.2 |
| ширина | 106,1 mm |
| височина | 50,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/402 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 23662
|
|
ATE 605836
|
|
BENDIX 572589B
|
|
BOSCH 0986424626
|
|
BOSCH 0986AB2766
|
|
BREMBO P79011
|
|
DELPHI LP1439
44.23 €
-20%
35.39 €
|
|
FERODO FDB1421
38.5 €
-20%
30.8 €
|
|
FERODO FSL1421
44.47 €
-20%
35.57 €
|
|
FERODO TAR1421
|
|
FTE BL1714A2
|
|
HELLA 8DB355009681
|
|
HELLA PAGID 8DB355009681
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608018
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
ICER 181589
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
MGA 505
|
|
MINTEX MDB1945
|
|
NIPPARTS J3608018
23.14 €
-20%
18.52 €
|
|
PAGID T1275
|
|
PEX 7604
|
|
QUINTON HAZELL BP1101
|
|
ROULUNDS BRAKING 681381
|
|
TEXTAR 2366215014
|
|
TEXTAR 2366201
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
TRW GDB3221
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
ZIMMERMANN 236621501
|
|
SUZUKI 5581075F10
|
|
SUZUKI 5581075F12
|
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 65 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
