комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5875.2 |
| ширина | 137,3 mm |
| височина | 63,5 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Mando |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/1115 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24031
|
|
ATE 24032
|
|
ATE 24033
|
|
ATE 605875
|
|
BENDIX 572513B
|
|
BOSCH 0986424810
|
|
BREMBO P30020
|
|
DELPHI LP1788
39.19 €
-20%
31.35 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16679
55.4 €
-20%
44.32 €
|
|
FERODO FDB1840
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
FERODO FSL1840
42.87 €
-20%
34.3 €
|
|
FMSI-VERBAND 7843D941
|
|
FTE BL1902A2
|
|
HELLA 8DB355010481
|
|
HELLA PAGID 8DB355010481
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600547
38.34 €
-20%
30.68 €
|
|
ICER 181643
45.53 €
--0%
45.53 €
|
|
JURID 572513J
37.59 €
-20%
30.07 €
|
|
MINTEX MDB2542
|
|
NIPPARTS J3600535
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
NIPPARTS J3600547
|
|
NK 223413
|
|
PAGID T1367
|
|
PEX 7682
|
|
QUINTON HAZELL 089302
|
|
QUINTON HAZELL BP1374
|
|
REMSA 089302
|
|
ROADHOUSE 289302
|
|
sbs 1501223413
|
|
TEXTAR 2403116805
|
|
TEXTAR 2403101
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TRW GDB3378
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
ZIMMERMANN 240311751
|
|
HYUNDAI 581012DA40
|
|
HYUNDAI 581012DA60
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 103 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 122 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 82 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 102 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 110 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 102 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 112 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 102 коня | бензин |
