комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1840 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,5 mm |
| контролен знак за преглед | E490R01444/1297 |
| дължина | 137,1 mm |
| височина | 63,6 mm |
| тегло | 1,670 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| спирачна система | Mando |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24031
|
|
FERODO 24032
|
|
FERODO 24033
|
|
FERODO FDB1840
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
A.B.S. 37403
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
APEC braking PAD1388
|
|
ATE 13046058752
|
|
ATE 13046058752
|
|
BENDIX 572513B
|
|
BLUE PRINT ADG04252
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
BOSCH 0986424810
|
|
BOSCH 0986424810
|
|
BREMBO P30020
|
|
DELPHI LP1788
39.19 €
-20%
31.35 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16679
55.4 €
-20%
44.32 €
|
|
FERODO FSL1840
42.87 €
-20%
34.3 €
|
|
JURID 572513D
|
|
JURID 572513J
37.59 €
-20%
30.07 €
|
|
JURID 572513JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201367
|
|
METELLI 2205040
|
|
METELLI 2205040
|
|
MGA 580
|
|
MINTEX MDB2542
|
|
NECTO FD7216A
|
|
NIPPARTS J3600547
|
|
OPTIMAL 12219
|
|
PAGID T1367
|
|
QH Benelux 7614
|
|
ROADHOUSE 289302
|
|
ROADHOUSE 289302
|
|
STOP 572513S
|
|
TEXTAR 2403116805T4018
|
|
TEXTAR 2403101
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TEXTAR 2403116805T4018
|
|
TRUSTING 5200
|
|
TRUSTING 5200
|
|
TRW GDB3378
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
VALEO 301781
29.65 €
-20%
23.72 €
|
|
VALEO 598781
|
|
WAGNER WBP24031A
|
|
HYUNDAI 5810117A10
|
|
HYUNDAI 581012DA40
|
|
HYUNDAI 581012DA60
|
|
KIA 581012FA01
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 103 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 122 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 82 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 102 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 110 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 122 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 90 коня | бензин |
