комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5974.2 |
| ширина | 91,6 mm |
| височина | 70,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01229/1643 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 21539
|
|
ATE 21540
|
|
ATE 21541
|
|
ATE 605974
|
|
BENDIX 572146B
|
|
BOSCH 0986460974
|
|
BOSCH 0986AB2460
|
|
BREMBO P49011
|
|
DELPHI LP1066
50.07 €
-20%
40.05 €
|
|
DELPHI LP935
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16499
34.94 €
-20%
27.95 €
|
|
FERODO FDB714
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FERODO FSL714
41.17 €
-20%
32.94 €
|
|
FERODO TAR714
|
|
FTE BL1337A2
|
|
HELLA 8DB355006481
|
|
HELLA PAGID 8DB355006481
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603035
35.1 €
-20%
28.08 €
|
|
ICER 180879
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
JURID 572146J
|
|
MGA 421
|
|
MINTEX MDB1575
|
|
NIPPARTS J3603035
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
NK 223221
|
|
PAGID T0399
|
|
PEX 7157
|
|
QUINTON HAZELL 033302
|
|
QUINTON HAZELL BLF717
|
|
QUINTON HAZELL BP717
|
|
REMSA 033302
|
|
ROADHOUSE 233302
|
|
ROULUNDS BRAKING 462281
|
|
TEXTAR 2153915005
|
|
TEXTAR 2153901
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TRW GDB1029
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 598646
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
ZIMMERMANN 215391501
|
|
MAZDA B0YW3323Z
|
|
MAZDA B0YW3323ZC
|
|
MAZDA BRY43323Z
|
|
MAZDA BRY43328Z
|
| Mazda 323 S IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 88 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 133 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 107 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 129 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 82 коня | дизел |
| Mazda 323 C IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 P V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 140 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 140 коня | бензин |
